leiderschap in de nieuwe economie
Wouter kan putten uit ruim 25 jaar ervaring in de wereld van duurzaamheid. In 2002 startte hij met twee partners Steward Redqueen, een adviesbureau in duurzaamheid. Daarvoor was hij werkzaam bij ABN AMRO. Scheepens is verder adjunct professor bij TIAS waar hij college geeft over duurzaamheid in de boardroom. Hij heeft een groot netwerk dat reikt van innovatieve mkb-ondernemers tot in Den Haag. Wouter is een enthousiast spreker. Ook duidt hij regelmatig actueel nieuws in de media. Verder schuift hij aan in interviews en podcasts over de onderwerpen die hem aan het hart gaan. Enkele voorbeelden:
- ‘Supermarkten weten de vertaalslag naar echte actie nog niet goed te maken. Terwijl het onrecht te cruciaal is om in vrijblijvendheid te blijven hangen’ over de Nederlandse IMVO-wet in Volkskrant.
- ‘Nederlandse economie wordt steeds duurzamer, maar natuur blijft achter’ op Duurzaam Ondernemen.
Wouter Scheepens interviewen of op jouw event?
Interview- en sprekersaanvragen voor Wouter Scheepens gaan via zijn persoonlijk assistent Danielle Bosscher: d.bosscher@mvonederland.nl.