Stap in een indrukwekkende ruimtereis met behulp van geavanceerde AI en VR-beeldtechniek. Deze bewezen, impactvolle ervaring zet aan tot gedragsverandering. Precies wat we op Dag voor DoenDenkers willen bewerkstelligen!
Door onze planeet vanuit een nieuw perspectief te zien, komen de volgende vragen op tafel: hoe bouwen we de duurzame toekomst die we zelf willen? En hoe richten we ons leven in binnen de planetaire grenzen? Aan de hand van voorbeelden ontdek je hoe bedrijven én individuen vandaag al het verschil maken. Je beleeft bovendien zelf hoe een duurzaam Nederland eruitziet in 2040. De oplossingen bestaan al — het is tijd voor actie.
Je ervaart in 360° waarom duurzaamheid urgent én hoopvol is.
Je ziet hoe bedrijven nu al binnen planetaire grenzen opereren.
Je stapt letterlijk in de toekomst – en komt terug met ideeën voor vandaag.
Egbert Mulder
Founder & Managing Partner Circular Leadership
Jantien Salomons
Manager Circulair Leadership
Deze break-outsessie is onderdeel van Dag voor DoenDenkers, het grootste zakelijke duurzaamheidsfestival van het jaar. Dit event vindt plaats op 5 juni 2025 in het Beatrix Theater, Utrecht.
Bekijk alle info over Dag voor DoenDenkers op de eventpagina via de knop hieronder.