Besloten brunchsessie met Colin Mayer

MVO Nederland gelooft dat het bedrijfsleven een sleutelrol speelt in het oplossen van de grote maatschappelijke uitdagingen van deze tijd. Dat vraagt om leiders die anders durven denken én doen. Leiders die fundamentele gesprekken voeren over hoe we waarde definiëren, welke rol bedrijven spelen in de samenleving en wat duurzame groei betekent.

Tijdens de Dag voor DoenDenkers opent professor Colin Mayer – voormalig decaan van Oxford's Saïd Business School, expert op het gebied van ondernemingsbestuur én keynote spreker deze dag – het gesprek.

In de creatieve setting van de Moulin Rouge-zaal in het Beatrix Theater – een ruimte die op deze dag symbool staat voor verbeeldingskracht en nieuw leiderschap – gaan we met een select gezelschap c-levels en boardleden in gesprek. Hoe benut je innovatie en langetermijndenken? Hoe zet je maatschappelijke waarde om in commercieel voordeel? En wat vraagt dat van leiderschap?

Programma

  • 11.00 uur – Ontvangst en koffie in de Moulin Rouge-zaal

  • 11.15 uur – Brunch in Moulin Rouge-zaal en start interactieve sessie met Colin Mayer

  • 12.15 uur – Tijd om na te praten in de foyer

  • 13.00 uur – Start vervolgprogramma Dag voor DoenDenkers

Interesse?

Deze sessie is exclusief en op uitnodiging. Heb je een directie- of bestuursfunctie en wil je toch in contact komen om deel te nemen aan het gesprek? Neem dan contact op via leiderschap@mvonederland.nl of mail naar Lotte.

Lotte Enting

Relatiemanager