Helaas, dit event is al geweest. Kijk op onze eventkalender voor onze eerstvolgende activiteiten!
Masterclass: Hoe Tourism Declares jou kan helpen bij het zetten van concrete stappen in CO2-reductie
Openbaar Donderdag 12 november 2020 van 14.00 tot 15.00 uur | Online | Engelstalig
Een van de schaarse positieve gevolgen van de coronacrisis is de forse afname van schadelijke uitstoot door vliegverkeer. Het is nu de uitdaging om na de crisis niet weer en masse voor een habbekrats van hot naar her te gaan vliegen. Om de verdere negatieve impact van klimaatverandering een halt toe te roepen moeten de doelstellingen uit het Klimaatakkoord gehaald worden. Tijdens deze masterclass leer je wat je als reisonderneming kan doen om hieraan bij te dragen.
Deelnamelink
Klik hier om deel te nemen aan het webinar op 12/11.
Eerder dit jaar lanceerde Tourism Declares het initiatief met als doel: de internationale sector bij elkaar brengen om gezamenlijk oplossingen te bedenken om CO2 uitstoot te reduceren.
WAAROM JE DIT NIET MAG MISSEN
- Ontvang concrete tips over CO2-reductie.
- Pak de gelegenheid om die tips direct naar de praktijk van jouw bedrijf te vertalen.
- Versterk je netwerk: CO2 reduceer je niet alleen, maar samen.
SPREKERS
- Jeremy Smith – Initiatiefnemer Tourism Declares
- Kasia Morgan – Head of sustainability and community, Exodus
- Saskia Griep – Managing Director, Better Places
Tijdens de masterclass vertelt initiatiefnemer Jeremy Smith jou hoe Tourism Declares kan helpen bij het zetten van concrete stappen om je co2 te reduceren. Kasia Morgan van Exodus en Saskia Griep van Better Places vertellen je waarom zij bij het initiatief aangesloten zijn en welke concrete maatregelen zij nemen.
Deze masterclass is in samenwerking met de ANVR.