VITAM Catering - Passie voor het vak bij gemeente Amersfoort
Bedrijfscateraar VITAM Catering verzorgt op zo'n 50 locaties - bijvoorbeeld omroepen, fabrieken en gemeenten - de catering. Marco de Bruin, bedrijfsrestaurantmanager van het gemeentehuis van Amersfoort: "Ik hoef mijn personeel niet enthousiast te maken, dat zijn ze al!"

Wat
Het restaurant heeft 3 vaste medewerkers en 1 stagiair. "Alle medewerkers zijn gek op lekker eten en drinken. Bij welke VITAM-locatie je ook binnenloopt, de medewerkers zijn enthousiast" , aldus Marco.
Hoe
Maar hoe krijgt VITAM Catering het voor elkaar dat de werknemers zo vol passie van hun vak zijn? Marco: "De producten worden geselecteerd op smaak, geur en kleur. We werken dus met kwalitatief goede producten en daar word je enthousiast van." Het gebruik van seizoensproducten zorgt voor afwisseling en enthousiasme: "Aardbeien hebben in de winter geen smaak. Dus dan gebruiken we ze niet. Maar de pompoen is in de winter op z'n best! Daar maken we mooie soepen van."
VITAM Catering organiseert regelmatig workshops voor de medewerkers om ze up to date te houden. "4 keer per jaar bezoeken we een kookstudio, we koken en proeven met elkaar. Iedereen wordt uitgenodigd en de bijeenkomsten worden steevast drukbezocht."
Wat levert het op
Door de bijeenkomsten leren de collega's niet alleen de producten en recepten, maar ook elkaar goed kennen. "Dat is wat mij betreft ook een van de leukste dingen aan het werken bij VITAM Catering. En hierdoor hoef ik mijn personeel niet enthousiast te maken, dat zijn ze al! We zijn gek op lekker eten en drinken, dan komt die passie vanzelf."
Lees meer over de gemeente Amersfoort. Bekijk VITAM Caterings promotiefilm en duurzaamheidsbrochure. Het bedrijf is partner van MVO Nederland.
Terug naar hoofdnavigatie