SVE-bijeenkomst op 13 september
31 augustus 2010
De Stichting Vrouwelijke Entrepreneurs (SVE) nodigt belangstellende medeondernemers uit voor het programma Water geven en oogsten! - Feminiene waarden als inspiratiebron voor het nieuwe ondernemen, dat op maandag 13 september plaatsvindt in het Auditorium van de Rabobank te Utrecht.
Water geven en oogsten
Vijf sprekers kijken deze middag naar het veranderende ondernemerslandschap, de kleur die feminiene waarden daaraan geven en het gezicht van de nieuwe ondernemer.
- Paul Dirken, directeur Bedrijven van Rabobank, gaat in op de stille kracht van de flexibele ondernemer.
- Mirjam van Praag (directeur Amsterdam Center for Entrepreneurship) en Annemarie de Jong (director De Baak Change en columnist FD) wisselen van gedachten over nieuwe waarden en competenties van de ondernemer van de toekomst.
- De stelling van Willem Lageweg, directeur van MVO Nederland, is: 'Als wijzelf veranderen, kan de wereld veranderen'. Met inbreng van deelnemers in de zaal maakt hij duidelijk dat betrokken ondernemen veel vanzelfsprekender is dan velen denken.
- Een bijzondere bijdrage wordt verwacht van Loek Hermans, voorzitter van MKB-Nederland.
Met behulp van video-interviews en een enquête onder 50 SVE-onderneemsters wordt in de loop van het programma het profiel geschetst van 'de ondernemer die het verschil maakt'.
Programma
Het programma maakt deel uit van een reeks bijeenkomsten met als thema Entrepreneurship that matters, die de SVE organiseert in het kader van haar 25-jarig bestaan.
15.30 uur Inloop met koffie of thee
16.00 uur Aanvang zaalprogramma
ca. 17.45 uur Afsluiting zaalprogramma
18.00 uur Borrel en buffet
Informatie, aanmelding en deelnemerskosten
Het programma is open voor ondernemers en belangstellenden.
Voor informatie: secretariaat SVE, telefoon 033-4341003, e-mail info@sve.nl
Aanmelden via www.sve.nl
Deelnemerskosten € 30.
Locatie: Auditorium Rabobank, Croeselaan 28, Utrecht, op 10 minuten loopafstand van Utrecht CS.
Terug naar hoofdnavigatie