CSR Managers Meeting: 'Mensen maken het verschil!'
Overzicht
Het Grote Bedrijven Netwerk nodigt u uit voor de volgende CSR Managers Meeting. De komende editie staat in het teken van de people-agenda. In kleine, intieme workshops krijgen de deelnemers concrete handvatten aangereikt om door middel van vernieuwend leiderschap de uitdagingen van de toekomst in goede banen te leiden.
We hoeven u niet te vertellen dat de arbeidsmarkt in rap tempo aan het veranderen is. Enerzijds: de vergrijzing, wat tot een gespannen marktvraag zal leiden. Aan de andere kant: de nieuwe generatie, die met een radicaal nieuw waardestelsel naar haar eigen positie op de arbeidsmarkt kijkt. Vrijheid, zingeving, persoonlijke ontwikkeling - heeft het leiderschap binnen uw bedrijf de juiste kwaliteiten in huis?
Investeren in werknemers is een van de drie pijlers - people, planet, profit - van MVO. Binnen MVO geldt de stellige overtuiging dat de sleutel voor de people-agenda bij goed leiderschap ligt. De CSR Managers Meeting op 16 september helpt u hierbij en biedt toepasbare inzichten om het nieuwe leiderschap handen en voeten te geven.
Aanmelding
Om deel te nemen stuurt u een e-mail o.v.v. naam, bedrijfsnaam, e-mailadres en telefoonnummer naar: evenement@mvonederland.nl Vergeet niet bij de aanmelding uw keuze voor de 2 workshops aan te geven! Vanwege het kleinschalige karakter van de CSR Managers Meeting, adviseren wij een tijdige aanmelding.
Voor meer informatie over het programma kunt u contact opnemen met Ruby Mussendijk, projectmanager Grote Bedrijven Netwerk (GBN) van MVO Nederland
E: r.mussendijk@mvonederland.nl
T: 030-2363400
Doelgroep
De bijeenkomst is voor CSR Managers én HR-managers/professionals van grootbedrijven (500 fte) die de toekomst een stap voor willen zijn.
Klik hier voor het verslag van de vorige CSR Manager Meeting op 29 april 2010.
De volgende CSR Managers Meeting vindt plaats op 9 december 2010. Noteer deze datum alvast in uw agenda!
Terug naar hoofdnavigatie